Чи може книга мати голос? На перший погляд таке здається неможливим і навіть фантастичним, адже книга – це лише аркуші паперу з надрукованими літерами. Однак, варто лише відкрити її, зануритися у текст та події – і вона починає говорити. Її голос може бути ніжним і теплим, високим і магічним, мудрим і повчальним. Вона промовляє до нас думками авторів, історіями героїв, почуттями, які несе в собі.
А ще, голос книги – це голос знань, бо вона відкриває перед нами світ науки, культури, мистецтва, допомагає зрозуміти складні речі, формує нашу особистість. Відкрити таємничий світ книги та виразити свої думки щодо читання і читання вголос мали бажання учні 2 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №44.
Цього разу, щоб почути як оживають книжки, Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки відкрила для маленьких читачів справжню майстерню експромт – читання, яка розпочала свою роботу з віртуального турне країнами світу, де є унікальні пам’ятники книжкам.
Літературні головоломки, малюнкові складанки, озвучування діалогів казкових персонажів та художні читання віршів напам’ять – все це викликало різноманітні емоції та створювало атмосферу поваги до Її Величності Книги.
Отже, кожна книга, казка чи вірш мають свій голос – голос почуттів, думок, мрій. Він здатен змінювати людей, надихати, навчати, змушувати замислюватися. Головне – навчитися слухати його, відчувати його ритм і знаходити в ньому щось важливе для себе.
Немає коментарів:
Дописати коментар
Додайте ваше ім'я та вік