пʼятницю, 29 березня 2013 р.

Галина Вдовиченко: "Життя дає підказки"


29 березня у Херсонській обласній бібліотеці відбулась скайп-зустріч «Бери книжку за ріжки» з письменницею Галиною  Вдовиченко, заступником редактора журналу «Високий замок». З автором дитячої книги «Мишкові миші» прийшли поспілкуватися вихованці КЗ ХОР Херсонського обласного інтернату ім.Т.Шевченка. Школярі 1-6 класів змогли дізнатися про інтереси автора та її творчі задуми. Модераторами зустрічі були Анжела Ракша та Світлана Хурса – бібліотекарі Херсонської обласної бібліотеки для дітей.

Письменниці Галині Вдовиченко цікаво було дізнатися про улюблені книжки дітей 

Відкриття 1. Мамин подарунок. Коли мені було 7 років, мама подарувала мені книгу «Алісу в країні чудес» Льюїса Керрола. У мене і досі є ця книга (Галина Вдовиченко показує її дітям). Це книга, яку я перечитувала у різні роки і кожного разу знаходила в ній щось нове для себе. А ще я дуже любила Пепі Довга Панчоха.
Відкриття 2. Запах книг. Мені дуже подобався запах книг, тому я із задоволенням ходила у бібліотеку. Я навіть хотіла стати бібліотекарем. У 8-9 років я намагалась вже писати  і вела щоденник історій. Мені подобалось придумувати щось і розповідати друзям.

Бібліотекарі Світлана Хурса та Анжела Ракша підготували гру-презентацію до зустрічі

Відкриття 3. Улюблений сон. Це сон, в якому я літаю. Мені давно не снилися такі сни. Це дуже цікаве відчуття!
Відкриття 4. Романтика висоти. У мене є кілька недописаних сюжетів, які потрібно закінчити. Один із них – історія про підлітка-руфера (від англ.roof – дах, любителі спостерігати за життям з дахів – ред.). У мене з’явився один такий знайомий, який мені розповідає цікаві історії. Зараз до друку готуються  книги – «Ліга непарних шкарпеток» (видавництво «Клуб сімейного дозвілля») і «Мишкові миші-2» (видавництво "Грані-Т").
Подарунок від вихованці інтернату письменниці Г.Вдовиченко, яка колекціонує рукавички

Відкриття 5. Цінителька рукавичок. У мене різні інтереси. Наприклад, я люблю гірські лижі. Але вже другий рік відкладаю такий вид відпочинку. А ще я люблю рукавички, в мене їх - ціла колекція.
Пісня з добрими побажаннями та малюнки дітей до книги "Мишкові миші" вразили Г.Вдовиченко і вона призналась, що вже підготувала для дітей сюрприз, який хоче надіслати до інтернату 

Відкриття 6. Життя підказує. Мій батько мріяв, щоб я була лікарем. Я не поступила. Була дуже засмучена, але на наступний рік вирішила йти вчитися на філологічний факультет. Іноді мінуси стають плюсами. Якісь комічні ситуації можуть привести до довготривалих стосунків. Просто людина не завжди може зрозуміти, як негативні ситуації пізніше можуть обернутися позитивом для неї.
 Оксана Гунько

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік