Щорічно, 10 листопада в усьому світі відзначають Всесвітній день науки. Заходи цього дня спрямовані на популяризацію науки в суспільстві.
Тож, працівники молодшого відділу Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки мали велике бажання поділитися з учнями Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №45 цікавою інформацією щодо користі вивчення різноманітних наук.
Усе, що оточує нас - речі, техніка, предмети повсякденного вжитку - є результатом наукових винаходів, сумлінної праці багатьох людей. Вивчаючи певну науку, досліджуючи певні речі, людина щось створювала і цим покращувала своє існування, свій спосіб життя. Важко повірити, що колись не було лампи, подушки, виделки для їжі, кулькової ручки, книги. А чи замислювалися присутні коли-небудь, який шлях пройшла та чи інша річ, щоб стати досконалою і потрапити до нас у такому вигляді, в якому ми її знаємо та звикли бачити, з’ясовували всі разом.
Відгадуючи загадки та досліджуючи шлях розвитку первісних людей, діти дізналися про лампочку, яка починала своє існування з лучини та смолоскипу, про те, коли з’явилися перші олійні лампи – казанці, чим починали писати наші пращури і хто вигадав кулькову ручку.
А найголовнішою і найцікавішою була інформація про історію створення книги, а саме - від наскальних малюнків - до появи сучасного паперу та друкарського верстату.
Наприкінці, скориставшись інформ–дайджестом, діти пригадали найпопулярнішу, «ходову», книгу світу, дізналися про саму товсту і саму маленьку японську книгу, розміри якої 0,75 на 0,75 міліметрів, про географічний атлас у людський зріст та незвичайну кулінарну книгу, яку перед прочитанням необхідно запекти в духовці.
Та в світі ще дуже багато всього неймовірного, цікавого і незвіданого. Тож, у кожного є шанс зробити своє відкриття!
Немає коментарів:
Дописати коментар
Додайте ваше ім'я та вік