14 липня 2023

Музеї літературних героїв світу

Музей літературного героя - це місце, де література оживає, де слова стають реальністю. Це неповторний літературний космос, в якому можна забути про час і простір, і зануритися у світ фантазії, який так чарівно описаний на сторінках книжок. У світі існує невелика кількість музеїв літературних героїв, проте всі вони унікальні і особливі. У цих музеях ви зможете не тільки побачити образи улюблених персонажів, оглянути їх речі, почути голоси, але й відчути атмосферу тих часів, і навіть взяти участь у їхніх пригодах.
Музей літературного героя - це унікальний світ, який наближає читача до таємниць персонажа і є доступним для всіх категорій читачів: від малечі, яка з нетерпінням чекає на зустріч зі своїми улюбленими героями, до дорослих, які знають, що кожна книжка має своїх неповторних персонажів, готових викликати посмішку або змусити задуматися.
Запрошуємо до віртуальної подорожі музеями літературних героїв світу. Знайомтесь, пригадуйте, досліджуйте, адже після мандрівки на вас чекають цікаві інтерактивні завдання!

Зроблено в Padlet
Завдання 1. Пропонуємо вам пригадати відомі цитати і пов'язати їх із відповідними  зображеннями літературних героїв, у музеях яких ви сьогодні побували!
 
Завдання 2. А тепер поміркуйте і пригадайте, кому із літературних героїв належить той чи інший атрибут.
 
Завдання 3. Ну а наостанок пропонуємо вам удосконалити свої знання з літературної географії і пригадати у яких країнах світу  знаходяться найвідоміші музеї літературних героїв! Удачі!
Література має велику силу, а художні твори можуть змінювати світ. Кожна нова прочитана книга знайомить нас з певними літературними героями, які так чи інакше впливають на нас - допомагають у певних життєвих ситуаціях, мотивують до якихось важливих вчинків або ж роблять наше дозвілля цікавим і корисним. Читайте літературні твори та отримуйте від них насолоду!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік