Велична і свята, моя ти Україно,
Лише тобі карать нас і судить.
Нам берегти тебе,
Соборну і єдину,
І нам твою історію творить...
Л. Костенко
В житті людини є кілька дуже важливих речей – це друзі, кохані, родичі. А ще є рідна країна, де вона народилися, де їй належить жити, у чию долю та розвиток робити свій внесок. Ми – нащадки мужнього і незламного народу, котрий до останньої краплини крові боровся, відстоював свої права в минулому та який гідно робить це зараз. Але Україна – це ще й чарівна природа: високі гори й неосяжні степи, плодючі чорноземи, тополя у волошковому полі, хрущі над вишнями, калина у дворі, верба край дороги, жовтогарячі соняшники на струнких стеблах… Це неповторна культура: ніжна лірична пісня, героїчна, сповнена патріотизму дума, вишитий рушник, розмальована святкова писанка, мова солов’їна...
Про нашу Україну можна говорити безкінечно. І сьогодні вихованці 4 класу комунального закладу "Навчально-виховний комплекс "Школа гуманітарної праці" разом з бібліотекарем молодшого відділу Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки зустрілися в онлайні, аби в незвичній формі згадати все, що їм відомо про рідну країну. На них чекала гра - інтерактивна патріотична панорама, в якій поєдналося багато цікавих та оригінальних завдань.
"Пройшлися" стежками козацької історії, спробували страви національної кухні, "заспівали" відомих пісень, розглянули скриньку з посагом. Також завітали до майстерні робітників, де розібрались з плутаниною та відновили зв'язок між назвою справи і процесом роботи.
Спробували себе у ролі дизайнера одягу та створили традиційний образ українського хлопця та дівчини. А забавлянки бабусі Мар'янки розважили веселими скоромовками.
Тож історія та культура нашої країни багатогранна і різноманітна, цікава, надихаюча і захоплююча. А такі заходи дозволяють пам'ятати та передавати мудрість минулих поколінь сучасним дітям, адже саме їм належить будувати майбутнє України. А надійний фундамент - це міцна споруда, так само як і держава, громадяни якої знають хто вони та звідки їх коріння.
Немає коментарів:
Дописати коментар
Додайте ваше ім'я та вік