15 серпня 2024

Письмові практики для ментального здоров’я

У наш час не кожен має змогу звернутися до психолога, щоб зрозуміти суть проблеми, яка його хвилює. Але цьому можуть зарадити звичайнісінька ручка і блокнот та 15-30 хвилин вільного часу. І це не перебільшення! Науковці довели, що записування ідей і подій від руки, рефлексія думок і почуттів, ведення щоденників, написання художніх історій, які засновані на подіях власної біографії і переживаннях автора, мають сильний терапевтичний ефект і позитивно впливають на ментальне здоров’я. Тому ми і включили до нашої програми «Читацьке літо без тривог» ключ № 10 «Цілюща сила письмових історій».

За допомогою спеціальних методик, про які ми вам сьогодні розповім, можна розібратися в проблемі, прояснити свої почуття і навіть розігнати творчу кризу, адже письмо від руки розвантажує мозок і розвиває креативність! Про техніки, які допоможуть вам в різних життєвих ситуаціях, про види і користь письмових практик, про книги, які покращать твоє письмо, ми розповіли у формі візуального сторітелінгу. Гортайте – і вивчайте!

Почніть писати щодня і переконайтеся, що часом щоденник – це кращий психолог. Вийдіть із блокнотом у парк або з чашечкою чаю на балкон і пишіть все, що вас хвилює, заплануйте собі цілі на навчальний рік. Одним словом, за останні два тижні літа влаштуйте собі справжній ретрит терапевтичного письма. Інші 9 ключиків до ментального здоров’я ви можете згадати на візуальній дошці.

Made with Padlet

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік