Сьогодні в Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки відбулось перше заняття в рамках "Школи бібліотечного блогера." Мета проєкту – сприяти професійному зростанню бібліотекарів, розвивати їх уміння генерувати та просувати різноманітний бібліотечний контент з використанням цифрових сервісів.
Спеціально запрошеним гостем–експертом стала Маляренко Олена Миколаївна - автор текстів, консультант з публіцистики, словесності, комунікацїї, мови та літератури.
Під час тренінгу Пані Олена поділилася з колегами–бібліотекарями власними секретами успіху написання текстів, ведення блогу, зупинилась більш детально на обов’язкових елементах інформаційних повідомлень, специфікою подачі інформації для різних адресатів, охопленням та відфільтрацією аудиторії.
З великим захопленням учасники тренінгу слухали інформацію про трансактний аналіз, базові соціальні ролі, АІDA, перевернуту піраміду.
Обговорюючи роль соціальних медіа в інфопросторі зупинились більш детально на залученні експертів, тегах, хештегах, важливості медіаданих.
На завершення тренінгу експертка дала топ-5 порад щодо написання текстів:
1.Визначитися з адресатом.
2.Читати книги.
3.Читати соціальні мережі.
4.Перевіряти орфографію та пунктуацію текстів.
5.Прочитувати текст вголос по завершенню його написання.
Пані Олена подарувала колегам цінні знання і поради, а колектив бібліотеки навзаєм подарував свої краєзнавчі ігри («Лицарі Таврійського краю», «Мистецька палітра Херсонщини», «Зелений експрес»), буклети та примірники певних тематичних видань («Фант-Фест», «Пелюстки для Ліни», «Знай наших»).
Немає коментарів:
Дописати коментар
Додайте ваше ім'я та вік