27 травня 2024

Літературне коріння нашої нації

Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки продовжує реалізацію проєкту «Плюсуй українську!», заходи якого спрямовані на збереження, розвиток та вдосконалення мовного, культурного доробку нашого народу.
Літературним корінням нашої нації були і залишаються народні казки, без яких ми не уявляємо дитинство та навіть й доросле життя. І саме тому, щоб збагатитися духовно, розширити свій кругозір та мовні навички, діти із задоволення доторкнулися до скарбниці мудрості та фольклору, тим самим відкривши для себе мальовничий світ казок з його цінностями, традиціями, моральними нормами.
Обираючи будь-яку літеру алфавіту, малюки пригадували назву казки, її казкового героя, описували його характер, вбрання, героїчні вчинки, розв’язували лінгвістичні завдання та разом з батьками придумували сучасні закінчення того чи іншого твору, використовуючи нові слова української мови, що входить до активного вжитку сьогодні.
Тож, саме такі актуальні заходи в рамках проекту «Плюсуй українську!» від Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки – це не тільки нова можливість для виразного спілкування, яке додає яскравих відтінків і прикрашає думки та почуття присутніх, а ще й долучення малюків та їх батьків до важливої справи – збереженню національного духу, незалежності, віри в перемогу.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік