19 травня 2024

Скарби рідного краю

Звідки ми починаємо свою подорож в світ знань? Чи не з рідного краю? Виховання малюків у краєзнавчій сфері – це не просто набір фактів про місця, людей та події, що оточують їх, це процес розкриття та осмислення поняття «малої батьківщини», відчуття причетності до того, де вони народилися та виростають.
Пробудити та викликати зацікавлення дітей, їх пізнавальні якості, фантазію та творчі можливості прагнула Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки, розгорнувши, для малюків Таврійського мікрорайону, краєзнавчу локацію.
З допомогою працівників бібліотеки діти мандрували степом Біосферний заповідник «Асканія-Нова» ім. Фальц-Фейна, знайомились з підводним світом Чорного та Азовського морів, фауною острова Бірючий, здійснювали морський круїз, мандрували казковими стежками.
Розмаїттям краєзнавчої подорожі стали усілякого роду завдання та велике коло багатогранних ігор. Присутні виловлювали з річки Дніпро рибу та із слів, які були прописані на них, складали прислів’я про мешканців наших водойм, за допомогою ЗООкараоке відтворювали голоси птахів і тварин, шукали сліди вовка, які вели до наступного завдання, пригадували, а потім й пояснювали назви населених пунктів, котрі пов’язані з назвами тваринного та пташиного світу Херсонщини. 
Отже, краєзнавча локація Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки – це ключ задля розуміння, поваги та любові до свого рідного краю, а здійснена мандрівка малою батьківщиною – це спогад, який розширятиме світогляд, сприятиме формуванню патріотичних почуттів та розвитку особистості кожного малюка.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік